Saradnja Alfa BK Univerziteta sa Savremenom gimnazijom

Doc. dr Andrijana Đordan održala radionicu Veštine usmene komunikacije za učenike ove škole.
Alfa BK univerzitet, pored svoje osnovne delatnosti, teži širenju saradnje sa obrazovnim institucijama, te je s tim u skladu, u četvrtak, 14.4.2022. godine za učenike Savremene gimnazije organizovao radionicu pod nazivom Veštine usmene komunikacije. Imajući u vidu da je komunikacija svakodnevna aktivnost svih ljudi, pa tako i srednjoškolaca, smatramo da je ključno što ranije kod učenika razviti svest o njenoj važnosti i usmeravati ih ka njenom unapređenju i razvoju.
Radionicu je održala doc. dr Andrijana Đordan, a saradnja Alfa BK univerziteta i Savremene gimnazije biće nastavljena i u narednom periodu.