Savremena gimnazija uz Alfa BK Univerzitet

U prostorijama Alfa BK Univerziteta potpisan je sporazum o saradnji između Alfa BK Univerziteta i Savremene gimnazije. Ugovor su potpisali rektor Univerziteta, prof. dr Vladimir Džamić i direktorka Savremene gimnazije, Milka Keser. Potpisivanju sporazuma prisustvovale su i prof. dr Bobana Berjan Bačvarević, prorektorka za finansije i organizaciju, i prof. dr Valentina Budinčić, dekanka Fakulteta za strane jezike Alfa BK Univerziteta.

Cilj potpisivanja ovog sporazuma je da se učenicima Savremene gimnazije obezbedi interaktivno, kreativno i inovativno učenje, što su kroz brojne radionice koje su profesori Alfa BK Univerziteta u proteklom periodu organizovali za njih, naše mlade, i buduće kolege, imale priliku da iskuse.

Savremena gimnazija je najsavremenija Kembridž gimnazija u Srbiji koja radi po zvaničnom nastavnom planu i programu Odeljenja za međunarodne ispite Univerziteta u Kembridžu. Pored savremenog pristupa nastavi na srpskom i engleskom jeziku, Savremena gimnazija neguje i tradicionalne vrednosti i podstiče učenike da donose prave odluke i da na najbolji način iskoriste šanse koje im se pružaju. Zato nam je izuzetna čast što ćemo potpisivanjem ovog sporazuma pružiti najkvalitetnije znanje mladim naraštajima koji pohađaju Savremenu gimnaziju i dati im mogućnost da dalje razvijaju svoje kapacitete i proširuju svoja interesovanja.

Alfa BK Univerzitet