SPORAZUM O POSLOVNO-TEHNIČKOJ SARADNJI SA PRVOM EKONOMSKOM ŠKOLOM IZ BEOGRADA

U cilju kontinuiranog unapređenja visokog obrazovanja i studijskih akreditovanih programa na Alfa BK Univerzitetu, danas je, 16. marta 2021. godine,sklopljen sporazum o poslovno-tehničkoj saradnji sa Prvom ekonomskom školom iz Beograda, koju zastupa direktor mr Milibor Saković. Ispred Alfa BK Univerziteta, pri sklapanju sporazuma o saradnji, bili su član Saveta univerziteta, Milorad Panjević, prorektorka za finansije i organizaciju prof. dr Bobana Berjan Bačvarević i dekanka Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju prof. dr Marijana Joksimović.

Ovim činom poslovno-tehničke saradnje pružaće se organizovana mogućnosti izbora studijskih akreditovanih programa na Alfa BK Univerzitetu, što smatramo prirodnim završetkom srednjoškolskog obrazovanja i kontinuiranog sticanja novih znanja i veština iz oblasti delovanja Univerziteta.