Studenti Alfa BK Univerziteta u poseti kompaniji Yettel

U petak, 16. decembra, dekan Fakulteta informacionih tehnologija i Fakulteta za matematiku i računarske nauke, prof. dr Milan Gligorijević, organizovao je posetu studenata ova dva fakulteta kompaniji Yettel.

Ova uspešna kompanija svoje poslovanje zasniva na principima odgovornosti i održivog razvoja, a njeni ambiciozni projekti rezultat su bliske, krosfunkcionalne saradnje tehnološkog i biznis sektora.

Studenti Alfa BK Univerziteta su imali priliku da se upoznaju sa radom kompanije, njenim vrednostima, organizacionom kulturom i prilikama za zaposlenje nakon završenih studija, ali i da kroz razgovor sa zaposlenima podstaknu svoje interesovanje za popularna zanimanja iz IT sektora, kao što su softver developer, QA tester, product i project menadžer.

Zahvaljujemo kompaniji Yettel na srdačnom dočeku i na prilici da našim studentima pokažu da je IT industrija pokretač značajnih ekonomskih promena – onih promena u kojima tehnološke kompanije igraju ključnu ulogu, a koje će naše mlade kolege inspirisati na putu ka sopstvenim poslovnim poduhvatima.

Alfa BK Univerzitet