STUDENTI FMS NA OLIMPIJSKIM IGRAMA U TOKIJU

Srpska reprezentativka u streljaštvu i budući diplomirani menadžer Fakulteta za menadžment u sportu Andrea Arsović veruje da će na Olimpijskim igrama u Tokiju napraviti bolji rezultat nego u Riju i Londonu. Srbiju će na Igrama u Tokiju predstavljati sedmoro strelaca, među njima je i višestruka evropska šampionka i student Alfa BK Univerziteta Andrea Arsović.

Prvenstvo Evrope u streljaštvu koje je nedavno održano u Osijeku bilo je prvo takmičenje posle više od 10 meseci, a Andreu uskoro očekuje još jedno takmičenje, svojevrsna priprema za Igre. Arsovićeva je u Londonu 2012. godine ostvarila najbolji rezultat na Olimpijskim igrama – 15. mesto u disciplini vazdušna puška na 10 metara.

IDEMO ANDREA, DO OLIMPIJSKE MEDALjE U TOKIJU, JER TI SI SNAGA ALFA BK UNIVERZITETA!!!