SVEČANA DODELA DIPLOMA OSNOVNIH I MASTER AKADEMSKIH STUDIJA NA ALFA BK UNIVERZITETU

Dana 01.06.2021. godine, smo se pozdravili sa još jednom uspešnom generacijom diplomaca osnovnih i master akademskih studija Fakulteta za strane jezike, Fakulteta za matematiku i računarske nauke i Fakulteta informacionih tehnologija Alfa BK Univerziteta. Ovaj dan svečane dodele diploma je bio posvećen trudu, zalaganju i stečenom znanju naših studenata na koje smo ponosni.

U ime osnivača, profesora, asistenata, saradnika, i svih zaposlenih na Univerzitetu, želimo da izrazimo zahvalnost diplomcima i da im poželimo svaku sreću u životu – da se dalje usavršavaju, da znanje i stručnost uspešno primenjuju u radu, i da ostanu istrajni na svom putu.

Alfa BK Univerzitet će uvek biti uz vas!