Svečani prijem brucoša na Alfa BK Univerzitetu

Danas  je u prostorijama Alfa BK Univerziteta upriličen svečani doček jubilarnoj 30. generaciji studenata, koji će se pridružiti porodici od preko 25.000 uspešnih menadžera, ekonomista, informatičara, inženjera elektrotehnike, filologa-anglista, koji su u proteklih 30 godina svoja akademska znanja stekli upravo na Alfa BK Univerzitetu.

Studente je ispred Saveta Univerziteta pozdravio gospodin Milorad Panjević i tom prilikom ih upoznao sa prednostima usvajanja znanja, uputio na razmenu ideja sa profesorima i kolegama sa ciljem da postanu obrazovani, posvećeni i odgovorni članovi društva.

Studente je pozdravila i predsednica Studentskog parlamenta Alfa BK Univerziteta, Jelena Dimovski, koja je pozvala studente da se priključe radu parlamenta i da učestvuju u  vannastavnim aktivnostima.

Na zadovoljstvo svih prisutnih studentima se obratio osnivač i idejni tvorac Univerziteta, gospodin Bogoljub Karić, koji je studentima najavio preseljenje u novi, ekskluzivni objekat na Novom Beogradu, najsavremeniju opremu i najbolji nastavni kadar. Gospodin Karić je pozvao studente da iskoriste priliku da učestvuju u projektima na Univerzitetu, što će im omogućiti zaposlenje u toku studiranja.

Zahvaljujemo se našim novim i studentima starijih godina na ukazanom poverenju i želimo svima srećan početak nove akademske godine.

Alfa BK Univerzitet