SVEČANI PRIJEM U ČAST PROF. DR JOZEFINE BEKE TRIVUNAC

Danas je na Alfa BK Univerzitetu upriličena svečanost povodom primopredaje rektorske dužnosti. Prof. dr Jozefina Beke-Trivunac je duži niz godina angažovana na Alfa BK Univerzitetu kao redovna profesorka, nakon čega je vršila dužnost dekanke Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju i rektorke Alfa BK Univerziteta. Dužnost rektorke nakon tri godine, prepustila je novoizabranoj rektorki prof. dr Marijani Joksimović. Nakon prijema koji je danas upriličen u čast prof. dr Jozefine Beke Trivunac predstavnici osnivača su se zahvalili profesorki na savesnom i požrtvovanom radu.

Vođeni rečima čuvenog Johan Volfgang fon Gete-a ’’Ko ne čini ništa za druge, ne čini ništa ni za sebe’’ poželećemo prof. dr Jozefini Beke Trivunac sretna i uspešna angažovanja u razvoju naučno-istraživačkog stvaralaštva ove visoko obrazovne ustanove na čijem čelu je bila do skoro.