Tim studenata Alfa BK Univerziteta i učenika OŠ i Gimnazije Kreativno pero na masterclassu Heri Robertsa

Studenti Fakulteta informacionih tehnologija Alfa BK Univerziteta i učenici OŠ i Gimnazije Kreativno pero, koji su članovi XPRIZE Rainforest takmičarskog tima, učestvovali su na HelloWorld Masterclass radionici Heri Roberts-a, u Naučno-tehnološkom parku u Beogradu.

Masterclass radionica pod nazivom: „Podešavanje DevTools-a za testiranje performansi“ održana je u petak 9.12.2022. Predavač Heri Roberts je višestruko nagrađivani developer i konsultant koji iza sebe ima saradnje sa kompanijama Google, Adobe, Unilever i BBC. Heri je tvorac inuit.css-a, moćnog CSS frejmvorka baziranog na Sass-u, BEM-u i OOCSS-u. Uža specijalnost mu je izrada, skaliranje i održavanje velikih front-end arhitektura.

Alfa BK Univerzitet