Alfa BK Univerzitet predstavio svoje fakultete i studijske programe na 18. Međunarodnom sajmu obrazovanja

Alfa BK Univerzitet predstavio je svoje fakultete i studijske programe učenicima srednjih škola na 18. Međunarodnom sajmu obrazovanja „Putokazi“, koji je održan na Novosadskom Sajmu.

Zainteresovani učenici su imali priliku da u direktnom razgovoru sa profesorima Alfa BK Univerziteta dobiju najbolje informacije o načinu i uslovima studiranja, kao i da vide šta ih sve očekuje tokom najlepšeg perioda školovanja na Alfa BK Univerzitetu.

Pozivamo sve mlade, buduće studente, koji nisu imali priliku da nas upoznaju tokom trajanja sajamskih dana, da dođu na našu novu adresu Maršala Tolbuhina 8, Novi Beograd, ili nas kontaktiraju putem mejl adrese info@alfa.edu.rs kako bi se i sami uverili u izvrsnost koja ih očekuje.

Dobro došli!

Alfa BK Univerzitet