USPEŠNO JE REALIZOVANA ZIMSKA EDUKATIVNA RADIONICA ZA UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA

U organizaciji Alfa BK Univerziteta, 17, 18. i 19. januara 2022. godine, a na opšte zadovoljstvo polaznika i predavača, održana je Zimska edukativna radionica za učenike 3. i 4. razreda srednjih škola.

Radionica je uspešno realizovana u onlajn režimu, a predavači su bili nastavnici sa Alfa BK Univerziteta. Polaznici su imali priliku da slušaju i učestvuju u interesantnim predavanjima prof. dr Vladimira Džamića, doc. dr Andrijane Đordan i doc. dr Milana Brkljača, kao i diskusijama na temu motivacije, odnosa sa javnošću i digitalnog marketinga.

Svi polaznici dobijaju digitalni sertifikat o učešću na Zimskoj radionici, kao i materijale sa predavanja. Veoma smo zahvalni polaznicima na ukazanom poverenju, značajnom interesovanju, na pažnji koju su nam posvetili, kao i na aktivnom učešću u diskusiji.

Unapred se radujemo ponovnim susretima, koji će biti organizovani u sklopu novih Radionica, sa različitim tematskim okvirima