Uspešno održana izložba studentskih radova na Fakultetu za strane jezike

Tradicionalna izložba kreativnih radova studenata Fakulteta za strane jezike, CreAR(c)Tivity, održana je na Alfa BK Univerzitetu u ponedeljak, 27. juna 2022. godine. Tom prilikom predstavljena su poetska i prozna dela, fotografije, umetničke slike i eksponati iz kreativne industrije, koji su nastajali na nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

Pristutne je kroz izložbu studentskih radova vodila dekanka Fakulteta za strane jezike, prof. dr Valentina Budinčić, koja se zahvalila svim nastavnicima i studentima na angažovanosti i posvećenosti i izrazila nadu da će se ovakve aktivnosti organizovati i ubuduće.

Priliku da se obrate učesnicima imali su i student prve godine, Mateja Ranković, koji je predstavio svoju ideju o stvaranju scenarija za predstavu Cat in the Rain, a koju će zajedno sa svojim kolegama izvesti u decembru, kao i studentkinje druge godine, Jelena Jevtović i Milica Cvjetković, koje su predstavile svoj predlog video-igrice, osmišljene po motivima iz komedija i tragedija Vilijama Šekspira.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim studentima na marljivom radu i zalaganju, i sa velikom radošću očekujemo da i narednih godina uživamo u impresivnim radovima naših studenata.

Fakultet za strane jezike

Alfa BK Univerzitet