UTISCI STUDENATA O STUDIRANJU NA FAKULTETU ZA FINANSIJE, BANKARSTVO I REVIZIJU

Natasa Radanov
Nataša Radanov, studentkinja četvrte godine Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta:
„Za Alfa BK Univerzitet sam se odlučila prvenstveno zbog prilagođenosti celog studijskog programa online načinu praćenja nastave i studiranja.
Uz svakodnevnu ažurnost u online komunikaciji, profesori neguju saradnički odnos sa svojim studentima, tako što gradivo i diskusije u grupi prilagođavaju aktuelnim dešavanjima u zemlji i svetu, sa posebnim naglaskom na asistenciju i primenu stečenog znanja u praksi i precizno definisanje očekivanja, ali takođe i na literaturu koja je neophodna za polaganje svakog predmeta.
Trenutno sam zaposlena kao menadžer u okviru jednog rekreativno-turističkog kompleksa gde sam uspešno primenila znanja stečena tokom studija na Fakultetu za finansije, bankarstvo i reviziju u oblastima marketinga, pregovaranja sa domaćim i inostranim klijentima i predviđanjima ponašanja potrošača na tržištu.“

Ana Babovic
Studentkinja Ana Babović uspešno je završila prvu godinu studija i izjavljuje:
“Student sam Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta, zadovoljna sam svojim izborom jer mi studiranje na ovom fakultetu pruža dobro stručno znanje. Rad i učenje u prijatnoj atmosferi, uvažavanje studenata od strane predavača, nesebičnost profesora i asistenata u prenošenju svog stručnog znanja i poslovnog iskustva predstavljaju polaznu tačku, odnosno osnovu našeg budućeg profesionalnog uspeha. Kao diplomci Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju svoju karijeru možemo započeti u mnogim firmama, jer su finansije i upravljanje finansijama pokretač svakog poslovanja i sigurna ulaznica u svet biznisa.”

Katarina Manic
Katarina Manić, studentkinja druge godine Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta:
„“Sa ponosom mogu da vam preporučim Fakultet za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta, na kojem će vam studiranje pomoći u tome da razvijete pravi pristup učenju i studiranju prikladnom za ostvarivanje vaših definisanih poslovnih planova i obrazovnih ciljeva. Ono što takođe karakteriše ovaj Fakultet jeste ljubaznost svih zaposlenih, razumevanje i spremnost na svaku vrstu pomoći i saradnje sa njihovim studentima. Ukoliko očekujete profesionalnost osoblja, njihovu predanost poslu, kreativnost, timski rad i obrazovanje, na pravom ste mestu!”“

Pridruži nam se! Postani student Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju!