Akreditovan seminar kod ZOUV-a

Veliko nam je zadovoljstvo da vas obavestimo da je program stručnog usavršavanja nastavnika pod nazivom „Upotreba književnih sadržaja u nastavi engleskog jezika“ uspešno akreditovan od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja pod kataloškim brojem 1450 za naredne tri školske godine (počev od akademske 2022/23. godine).

Ovom prilikom čestitamo našim dragim koleginicama sa Fakulteta za strane jezikeprof. dr Tijani Parezanović, doc. dr Artei Panajotović i prof. dr Maji Ćuk koje su osmislile program i pripremile materijale za akreditaciju ovoga kursa.

Akreditovani seminari se nalaze na linku: https://zuov.gov.rs/wp-content/uploads/2022/06/lista-odobrenih-programa-2022.pdf

Opšti cilj ovog seminara je unapređivanje kompetencija nastavnika za podučavanje književnih tekstova na engleskom jeziku na kreativan i inovativan način, kao i podizanje kvaliteta rada nastavnika uz pomoć metoda zasnovanih na aktivnom radu učenika.

Čestitamo!

Alfa BK Univerzitet