Poziv za 11. Međunarodnu naučnu konferenciju na Fakultetu za strane jezike

Fakultet za strane jezike, Alfa BK Univerziteta, 22. i 23. septembra organizuje jedanaestu međunarodnu naučnu konferenciju iz oblasti jezika i književnosti.

Pozivamo sve zainteresovane kolege, profesore, istraživače i studente, da se prijave za učešće na našoj godišnjoj konferenciji. Sažetke izlaganja možete slati putem sledećeg linka: Language, Literature, and Industries / Jezik, književnost i industrije – Google Forms do 15. jula 2022. godine. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, možete nas kontaktirati na adresu elektronske pošte fsj.conference@alfa.edu.rs.

Tema ovogodišnje konferencije „Jezik, književnost i industrija” već je privukla veliki broj učesnika, stoga nam je veliko zadovoljstvo da najavimo da ćemo imati prilike da ugostimo brojne kolege iz zemlje i inostranstva i čujemo njihova izlaganja.

Drago nam je što možemo da najavimo i prve potvrđene plenarne izlagače, prof. Svetlanu Slapšak, prof. Svenku Savić i dr Gordanu Stojaković. Specijalni gost na konferenciji biće, između ostalih, i autorka Jasmina Petrović.

Nadamo se da će i ovogodišnja konferencija biti lepa prilika za nove susrete, sticanje novih znanja i uspešnu razmenu ideju.

Više o ovom događaju možete pročitati na našem sajtu:

Fakultet za strane jezike

Alfa BK Univerzitet